Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 12:13
 
Forum Mersin’de Kasım’da Aşk Başkadır
Nilgün Bodur ve Aşkım Kapışmak Forum Mersin’de ilk defa aynı sahnede aşkı konuştular
GÜNCEL Haberi
Forum Mersin’de Kasım’da Aşk Başkadır

Bölge halkının buluşma noktası Forum Mersin, "Forum Mersin’de Kasım'da Aşk Başkadır" etkinliğinde Aşkım Kapışmak ve Nilgün Bodur'u Mersinli hayranları ile buluşturdu

Kalbin Anahtarı, Carpe Diem, Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan, Beni Benimle Aldatır mısın? kitaplarının yazarı ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak ve "Sıradaki Teşekkürüm Bana Yalnış Yapanlara", "Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim" ,"Yanlışlıktan Değil Yalnızlıktan" kitaplarının yazarı sosyal medya fenomeni Nilgün Bodur, Forum Mersin Alışveriş Merkezi'nde sevenleriyle aşk üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.

23 Kasım Cumartesi günü saat 16:00’da Sanatçılar Meydanı’nda aşkın dansı tango gösterisi ile başlayan etkinlikte Nilgün Bodur ve Aşkım Kapışmak ilk defa aynı sahneyi paylaştılar ve ilişkileri masaya yatırdılar.

Aşk, tutku ve ilişkilerin yanı sıra çalışma hayatı, sosyal medya, iletişim konularına da deği-nen başarılı iki isim yaşamın tatlı sırlarını Forum Mersin’de ziyaretçilerle paylaşarak söyleşi sonunda da kitaplarını imzaladılar.

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Forum, Mersin’de, Kasım’da, Aşk, Başkadır,
Yorumlar
Haber Yazılımı