Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 15:30
 
Mersin SMMMO da Devir Teslim ve Bayramlaşma
Mersin SMMMO da devir teslim töreni ve üyelerle bayram buluşması 31 Mayıs 2019 Cuma günü başkanlık makamında gerçekleşti.
GÜNCEL Haberi
Mersin SMMMO da Devir Teslim ve Bayramlaşma

Oda Başkanımız Ersin Gökgün yaptığı basın açıklamasının ardından önceki dönem başkanı Ömer Faruk Tokgöz'e bir çiçek ve hediye takdim ederek, mesleğe ve odaya verdiği katkılardan dolayı teşekkü etti.
 Yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının da katıldığı basının açıklamasının ardından üye ve stajyerlerinde katıldığı bayramlaşma törenine gerçekleşti.
 Başkan Ersin Gökgün yaptığı konuşmada;

Sizlerin de yakından takip ettiği gibi 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılan 23. Olağan Genel Kurulumuzu mesleğimize yakışan bir olgunluk içerisinde tamamladık.

Öncelikle görevde kaldığı süre içerisinde tüm meslektaşlarımıza eşit yaklaşan, birleştirici ve yapıcı kişiliğiyle tüm üyelerimizin sevgisini ve takdirini kazanan önceki dönem başkanımız Sayın Ömer Faruk Tokgöz’e Odamıza ve mesleğimize verdiği katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Ayrıca önceki dönemlerde görev yapan tüm kurul üyesi arkadaşlara da özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

2019-2022 dönemi için seçilen kurullarımızın görev dağılımları gerçekleşmiştir. Buna göre Oda Kurullarımız aşağıdaki şekilde oluşmuştur, dedi.

Yönetim Kurulumuz

Oda Başkanı Ersin Gökgün

Oda Başkan Yardımcısı Ali Günaştı

Oda Sekreteri Emin Levent Türkili

Oda Saymanı Ersin Özer

Üyeler

Mehmet Bolat

Mazhar Özgür Biliz

Şiyar Yüce

Denetleme Kurulu

Başkan Fatma Emir Yılmaz

Başkan Yardımcısı Murat Cici

Üye Vahdettin Yıldız

Disiplin Kurulu

Başkan Semra Lobut

Başkan Yardımcısı Ahu Önay

Raportör Sibel Kurt

Üyeler

Demir Durmaz

Muhammet Sever

Göreve seçilen kurullarımızla mesleki sorunlarımızı adil ve hakkaniyetle çözmek için gereken her türlü mücadeleyi sonuna kadar vererek özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi ve Ramazan Bayramını şu şekilde kutladı.

Bayramlar; insanı insan yapan değerlerin en güçlü şekilde yaşandığı özel günlerimizdir.

Bu özel günlerimizde birbirimize, sevgiye ve paylaşıma olan inancımızı daha da güçlendirerek, daha güçlü bir Türkiye için el birliğiyle mücadele etmeliyiz.

Ancak böyle davranırsak; mesleğimiz ve mesleki kazanımlarımız için birlikte mücadele edecek ve bayramı anlamına uygun bir şekilde yaşamış olacağız.

Yarınlara güzel anılar bırakacağınız bir bayram geçirmenizi diler, Ramazan Bayramı’nızı en içten dileklerimizle kutlarız.

 

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Mersin, SMMMO, da, Devir, Teslim, ve, Bayramlaşma,
Yorumlar
Haber Yazılımı