Haber Detayı
22 Nisan 2020 - Çarşamba 14:53
 
Üniversite Hastanesine Moral Ziyareti
İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı, COVID-19 salgını ile mücadeleyi kararlılıkla sürdüren Mersin Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile birlikte sağlık çalışanlarına çiçek dağıttı.
SAĞLIK Haberi
Üniversite Hastanesine Moral Ziyareti

İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı, COVID-19 salgını ile mücadeleyi kararlılıkla sürdüren Mersin Üniversitesi Hastanesi’ni ziyaret ederek Rektör  Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile birlikte sağlık çalışanlarına çiçek dağıttı.

Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Kutlu ve il sağlık müdürlüğü yetkililerinin de katıldığı moral ziyaretine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kaya, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Meltem Nass Duce, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Hakan Aytan, Prof. Dr. Mehmet Çolak ve Doç. Dr. Seyran Bozkurt Babuş ile Hastane Başmüdürü Güven Güleç de eşlik etti.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile birlikte COVID-19 servislerinde görev yapan sağlık çalışanları ile bir araya gelen Bahçacı, başarılı çalışmalarından dolayı personeli tebrik etti.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, ziyarette hastane bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi verdi.  Prof. Dr. Çamsarı, salgının ilk anından itibaren ülke genelinde olduğu gibi Üniversite hastanesinde de olağanüstü tedbirler alındığını ve titizlikle uygulandığını aktararak bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmaları ve özverilerinden dolayı sağlık çalışanlarının her türlü övgüyü hak ettiklerini belirtti. Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, bu tür ziyaretlerin sağlık personelinin moral ve motivasyonlarını artırdığını ifade ederek İl Sağlık Müdürü Sinan Bahçacı’ya ve Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Kutlu'ya teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: Üniversite, Hastanesine, Moral, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı