Astroloji

 

 

 
Akrep (15.10.2021)
Bugün geçmişteki unutamadığınız ilişkiniz ile ilgili bazı haber alabilirsiniz. Yeni bir hayata başladığınız bu zaman diliminde geçmiş acıların tazelenmesine müsaade etmemelisiniz. Kafa karışıklığınızı çözecek ve girdiğiniz girdaptan sizi çıkaracak olan aileniz ve sevdiklerinizle görüşmek size iyi gelecektir.
 
Aslan (15.10.2021)
Yeni bir ilişkiye doğru ilk adımı atabilirsiniz. Geçmişteki hatalarınızı geride bırakıp huzurlu bir ilişki için mücadele etmelisiniz. Beklenmedik maddi durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız. Duygularınıza kapılarak ani hareketler sergilememeye dikkat etmelisiniz. Acele kararlar size hata yapma olasılığı verebilir. Dikkatli olmaya ve sakin kalmaya önem verin.
 
Balık (15.10.2021)
Kendinize zaman ayırmalısınız. Herkesten önce sizin değerli olduğunuzu unutmamalısınız. Bazı konularda mükemmellik arayışınız sizi zorlasa da bu konudaki beklentileriniz düşürerek hayatınız kolaylaştırabilirsiniz. Kendinize bu kadar zor olmayın.
 
Başak (15.10.2021)
Duygularınızı ifade ederken sert ve olumsuz sözcükler kullanıyor olabilirsiniz. Konuşmanızı yumuşatmalısınız. Siz nasıl davranırsanız hayatta size onu verir, yapıcı olun. Maddi konulardaki beklentileriniz artabilir. Finansal yatırımlarınızda dengede kalmaya önem verin. Bu konuda fazla hayalperest olmak size zarar verebilir.
 
Boğa (15.10.2021)
Alacak verecek konularıyla ilgili hukuki yollara başvurmak isteyebilirsiniz. Öfkenizi yönetmekte zorluk çekebilir ve sevdiklerinizden bu konuda destek alabilirsiniz. Derin düşünceler içerisinde kaybolmak yerine bazen çözümü yüzeyde aramak sizi daha çabuk sonuca götürebilir. Farklı bakış açılarını denemelisiniz.
 
İkizler (15.10.2021)
İlişkilerinizde oldukça hassas ve titiz davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Tutumunuz partneriniz tarafından eleştirilebilir. Olaylara kendi pencerenizden değil de karşıdan bakmayı denemelisiniz. Gizli kalmış konular bugün gündeminizi yoğunlaştırabilir. Sükunetli olun.
 
Koç (15.10.2021)
Duygusal olarak kendinizi bıkkın hissedebilir ve kafanızı dağıtacak bir şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte yeni bir eğitim alma düşüncesi kafanızı kurcalasa da bunu yeterince istemiyorsunuz. Ne yapmak istediğinize karar verin. İlişkiniz için bir adım ilerisini düşünmek adına güzel bir gün olabilir, harekete geçin.
 
Kova (15.10.2021)
Duygusal gerginlikleriniz günlük yaşantınıza öfke olarak yansımaktadır. Konuşmalarınızda dikkatli olmalı iletişim kazlarına meyil vermemeye çalışmalısınız. İş koşullarınızdan memnun olmayabilirsiniz. Bu konuyla ilgili iş vereninizle konuşursanız gerekli düzenlemeleri yapmak adına adım atabilir. Süreci titizlikle takip edin.
 
Oğlak (15.10.2021)
Arkadaşlarınızla birlikte plan yapabilir ve onlara karşı biraz soğuk davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu kadar mesafeli olmanıza anlam veremeyebilirler, bu konuda sıcakkanlı olduğunuzu ispatlamak zorunda kalabilirsiniz. Partnerinizle duygusal zaman geçirme isteğiniz olabilir.
 
Terazi (15.10.2021)
Maddi problemleriniz nedeniyle istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştiremiyor olabilirsiniz. Bir şeyleri zamana bırakmalısınız. Her şey olması gereken vakitte gerçekleşecek boşuna güzel kalbiniz yormayın. Duygusal hassasiyetiniz içinize kapanmanıza neden olmuş olabilir. Bu durumu yakınlarınızla paylaşarak aşabilirsiniz.
 
Yay (15.10.2021)
Maddi yatırım yapma konusunda arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabileceğiniz bir gündesiniz. Acele karar vermeden önce araştırmalarınızı tam anlamıyla bitirmeli ve karşı tarafa elinizde donelerle gitmelisiniz. Uzman birinden alacağınız bilgi sizi doğru yatırımlara sevk edecektir. Bugün dost görünümlü düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız.
 
Yengeç (15.10.2021)
Ortaklaşa yaptığınız işlerden ayrılma kararı almış olabilirsiniz. Şartlarınızı tekrar gözden geçirip sağlıklı karar vermelisiniz. İş hayatınızda sinirli ve agresif olabilirsiniz. İnsanları kırmamak adına yalnız çalışmayı tercih etmelisiniz. Daha konforlu bir hayat için sinir ve öfke kontrolünü öğrenmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı