Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 18:06
 
JANDARMADAN ÇOCUKLARA SÜRPRİZ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında (80) öğrenciye ( 3) Trafik Timi, (1) Asayiş Timi, ( 1) Motosiklet Timi ve Narkotik/Bomba arama köpekleri ile müşterek gösteri/tanıtım/seminer düzenlendi.
YAŞAM Haberi
JANDARMADAN ÇOCUKLARA SÜRPRİZ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında (80) öğrenciye ( 3) Trafik Timi, (1) Asayiş Timi, ( 1) Motosiklet Timi ve Narkotik/Bomba arama köpekleri ile müşterek gösteri/tanıtım/seminer düzenlendi.

Mersin’in Tarsus İlçe Jandarma Komutalığına bağlı ekiplerden minik çocuklara 23 Nisan sürprizi.

Tarsus’ta Şirinler Kreş ile ortaklaşa yapılan etkinlikte özellikle Bomba arama ve Narkotik köpekler çocukların sevinmesine neden oldu

Tarsus İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Burak Demirtaş’ın da katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Jandarma timleri çocuklara trafik işaretlerinin yanı sıra broşür dağıtırken, Jandarmaya ait motosiklete ve araçlara binen çocukların sevinçleri görülmeye değerdi. 
Jandarma araçlarının sirenlerini , telsizlerini kullanan çocuklar, Jandarma köpekleri gelince sevinçleri had safhaya çıktı. 
Bomba Uzmanı Olta ile Narkotik Uyuşturucu arama köpeği Hasır’ı, eğitimcileri ile izleyen çocuklar zaman zaman köpekleri severek onlarla vakit geçirdiler.

Kaynak: Editör: Ayşe Şahin DOĞAN
Etiketler: JANDARMADAN, ÇOCUKLARA, SÜRPRİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı